3 kluczowe elementy odchudzania. Jak osiągnąć piękną sylwetkę?

Coraz więcej osób boryka się z nadwagą. To przypadłość, która spowodowana jest w głównej mierze przez nierozważne, nieregularne i niezdrowe odżywianie. Duży wpływ na wzrost poziomu tkanki tłuszczowej ma również brak aktywności fizycznej.

Prawie 50% Polaków chciałoby schudnąć!

Według ostatnich badań, nawet 50% Polaków ma problemy z nadwagą. To naprawdę spory kłopot, którego eliminacja jest trudna i czasochłonna.

Jeśli i Ty chcesz schudnąć – poznaj 3 kluczowe elementy odchudzania:

DIETA NA PIĘKNĄ SYLWETKĘ

Dieta to nic innego jak harmonogram żywieniowy. Jadłospis, który pomoże nam schudnąć cechuje kilka istotnych rzeczy, a konkretniej:

 1. Jest regularny.

 2. Jest pełnowartościowy.

 3. Jest zdrowy.

 4. Jego bilans kaloryczny jest nieco mniejszy niż zapotrzebowanie energetyczne.

Dieta powinna być zbilansowana i pełnowartościowa z tego względu, że to gwarantuje nam zdrowie. W przeciwnym wypadku, przy np. dietach 1000kcal mamy do czynienia z głodówką osłabiającą organizm i pracę narządów wewnętrznych.

TRENING NA PIĘKNĄ SYLWETKĘ

Niezwykle ważną częścią odchudzania jest aktywność fizyczna, czyli trening na odchudzanie. Jego forma może być naprawdę dowolna, albowiem zarówno bieganie, zajęcia fitness, czy jazda na rowerze okazują się być efektywnym sposobem na redukcję. Nie jest istotne co robimy, ale jak to robimy. Zadbać musimy przede wszystkim o:

 1. Intensywność (średnia lub wysoka)

 2. Objętość (minimum 45-60 minut/sesja)

 3. Ogólnorozwojowość

SUPLEMENTACJA NA PIĘKNĄ SYLWETKĘ

Elementem odchudzania jest również stosowanie suplementów. Preparaty mają przeróżne właściwości. Wspomagają procesy redukcyjne w różnoraki sposób, między innymi:

 • Oczyszczają organizm z toksyn

 • Przyśpieszają procesy metaboliczne

 • Usuwają nadmiary wody z organizmu

 • Odkwaszają organizm

 • Zwiększają ilość energii

Do topowych produktów na odchudzanie zaliczyć możemy między innymi takie środki jak: Acai Berry Extreme (wyciąg z owoców Acai), Fibre Select (błonnik witalny), Green Barley Plus (zielony jęczmień) oraz garcynię cambogia (wyciąg z owoców garcynii kambodżańskiej).

Stosowanie suplementacji uzupełniającej to proces coraz powszechniejszy. Nie ma się temu co dziwić – każdy chce chudnąć szybciej i wygodniej.

Wiele osób nadal się jednak waha nad skorzystaniem z oferty producentów takowych preparatów. Wątpliwości dotyczą bezpieczeństwa, faktycznej skuteczności oraz „opłacalności” inwestycji. Dzisiaj pragniemy odpowiedzieć na pytanie: dlaczego warto skorzystać z suplementów diet na odchudzanie?

 • Suplement to nie lek!
  Suplementy diet przeznaczone są dla każdego. Nie wymagają recepty, ani konsultacji z lekarzem. Ich dostępność jest bardzo dobra. Kupimy je zarówno w aptekach, hipermarketach oraz dobrych stacjach benzynowych.

 • Suplement diety nie powoduje reakcji niepożądanych
  Stosowanie suplementacji uzupełniającej to proces w pełni bezpieczny. Suplementy diety zwykle oparte są na naturalnych, łagodnie działających składnikach. Reakcje niepożądane występują tylko w przypadkach uczulenia na którykolwiek składnik suplementu.

 • Suplementy diety są skuteczne!
  Co do skuteczności suplementacji uzupełniającej istnieje wiele różnych teorii. My jednak jesteśmy w pełni przekonani, że suplementy diety potrafią być naprawdę skuteczne. Potwierdzają to zresztą liczne badania kliniczne. Oczywiście, nie tyczy się to każdego suplementu. Niektóre faktycznie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Jednakże, wybierając z głową – w oparciu o opinie, recenzje i oceny innych użytkowników można znaleźć produkt o naprawdę wysokiej efektywności. Polecamy korzystać ze sprawdzonych preparatów o bardzo wysokiej skuteczności, a mianowicie: Acai Berry Extreme, Fibre Select, Slimets oraz Garcinia Cambogia.

 • Suplement diety zwiększa efektywność odchudzania o 20-50%!
  Czy wiesz, że stosowanie suplementacji może przynieść rezultaty w postaci zwiększenia efektywności innych procesów odchudzających (diety i treningu) o nawet 50%? Badania dowodzą, że zastosowanie takich składników jak błonnik, kwas hydrokscytrynowy czy kwas chlorogenowy pozwala osiągać tak wysokie rezultaty. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że suplementy to uzupełnienie diety, a nie ich podstawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *